Akumulator Makita – funkcjonalny i wytrzymały

Japończycy słyną z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Przedsiębiorstwo Makita może poszczycić się bogatymi tradycjami. Funkcjonuje od 1915 r. Współcześnie słynie z produkcji narzędzi akumulatorowych wysokiej jakości. To marka ceniona przez fachowców i majsterkowiczów na całym świecie.

Czym wyróżniają się akumulatory Makita?

Litowo-jonowe baterie japońskiego producenta cechuje wydłużony czas pracy oraz szybkość ładowania. Przykładowo Akumulator Makita 6.0Ah po podłączeniu do szybkiej ładowarki Makita potrzebuje niespełna godziny, aby naładować się w pełni. To absolutnie bezkonkurencyjne osiągi na rynku.

Wysoka jakość zastosowanych do produkcji komponentów zapewnia zaś niezwykłą trwałość produktu. Jest on w pełni odporny na wstrząsy i zabrudzenia. Posiada wbudowany, nowoczesny system chłodzenia, maksymalnie wydłuża jego żywotność.

To wszystko pozwala cieszyć się wykonywaną pracą. Tym bardziej, że każdy akumulator jest oczywiście kompatybilna z wieloma narzędziami. Stanowi to duże uproszczenie, a także pozwala na zupełną elastyczność.

Posts created 5

Dodaj komentarz

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top