Ładowarka do akumulatorów firmy Makita

Potrzebujesz ładowarki do akumulatora, ale nie wiesz jaką wybrać? Przeważająca ilość osób zwraca największą uwagę na cenę oraz typ obsługiwanych przez ładowarkę akumulatorów. Warto zainteresować się także jaką mają pojemność oraz czas pracy.

Japońska firma Makita słynie szczególnie ze sprzętów akumulatorowych, lekkich i łatwych w obsłudze co oznacza, że nadają się zarówno dla specjalistów, ale także dla amatorów wykonujących prace domowe. W ofercie znajdziemy między innymi wiertarki, klucze udarowe, szlifierki kątowe a wraz z nimi – ładowarki.

Ładowarka Makita posiada dużą pojemność baterii. Dużą zaletą jest także jej krótki czas ładowania. Podczas pracy procesor ładowarki analizuje obecny stan baterii, dzięki czemu automatycznie wybiera optymalny sposób ładowania. Co więcej wbudowany wentylator regularnie schładza baterie co zwiększa jej żywotność, ponadto po zakończeniu pracy, będzie gotowa do ponownego użycia nawet po długim czasie przechowywania, ponieważ zachowuje w sobie energię nawet do 5 razy dłużej, niż inne ładowarki.

Posts created 5

Dodaj komentarz

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top